TRENERZY BODY BEAT

EDYTA ROSA-HAFTANIUK

Założycielka Body Beat, dyplomowany instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness, trener personalny i zajęć grupowych. Dzięki poznaniu systemu CrossFit i uczestnictwu w wielu szkoleniach z zakresu treningu funkcjonalnego, w Body Beat skupiła się na zajęciach usprawniających wzorce ruchowe i ciało.

Jest wyznawczynią zasady, żeby ruszać się dla sprawności, a przy systematycznej pracy, efekty i tak będą widoczne. Stworzyła swój autorski program Mocna Piątka Body Beat, który opiera się na ruchach funkcjonalnych.

Bezpieczeństwo stawia na pierwszym miejscu, dlatego na swoich treningach jest bardzo wymagająca.

Regularnie podnosi swoje kompetencje i poznaje najnowsze trendy fitness czy istotne badania związane z prowadzeniem treningów. Od 2022 roku rozpoczęła nową przygodę treningową – Pilates klasyczny. Zakochując się w tej metodzie, sukcesywnie zaraża miłością swoich podopiecznych.

Prywatnie mama Julki i Laurki, pasjonatka gotowania i małych podróży.

Karolina Pawlikowska - Burchard

Trener Personalny i Instruktor Fitness. 

To, co sprawia jej ogromną frajdę, to modelowanie sylwetki kobiet i mężczyzn, ich zwyczajów i świadomości sportowej. Motywuje innych do przekraczania granic i własnych słabości. Radość sprawia jej zarówno trening siłowy jak i trening zdrowego kręgosłupa.

Poza fitnessem, uwielbia swoje psy i docenia dobro płynące z natury. Lubi zdrową kuchnię i niskokaloryczne słodkie przekąski, które można samemu zrobić w domu.

W Body Beat prowadzi HIIT, treningi obwodowe, zdrowy kręgosłup oraz treningi personalne.

EWELINA LENARTOWICZ

Swoją przygodę ze sportem zaczęła od koszykówki.  Z czasem jej pasja do gier zespołowych przerodziła się w fascynację treningiem funkcjonalnym oraz dbaniem o swoją sylwetkę. Po kilku latach spędzonych na siłowni odnalazła Crossfit, który dostarcza jej wiele radości i możliwości ciągłego rozwoju.

Na co dzień entuzjastka życia , która cały czas się uczy i rozwija. Jak sama twierdzi, zawsze można zrobić coś lepiej.

Prywatnie inżynier budownictwa, miłośniczka dobrych wnętrz oraz fotografii.

LESZEK DOlESZCZAK

Trener II klasy podnoszenia ciężarów oraz instruktor kulturystyki. Posiada ponad 20-letni staż pracy trenerskiej. Wychowawca kilku medalistów Mistrzostw Polski i czołowy zawodnik kategorii lekkiej w podnoszeniu ciężarów.

W Body Beat prowadzi treningi dwuboju, kształtowanie sylwetki i wzmacnianie, a także treningi siłowe 40+ i treningi personalne. Podczas zajęć bardzo cierpliwy, pomocny i uśmiechnięty, a jednocześnie wymagający i szczery. Kładzie ogromny nacisk na technikę. Jego pochwały cieszą podwójnie.

IRENA SAMULSKA

Instruktor sportu ze specjalizacją Pole Dance. To właśnie od tego sportu rozpoczęła swoją trenerską przygodę. Następnie ukończyła szkolenia m.in. z zakresu treningu Kettlebell, treningu siłowego oraz treningu z kobietami w ciąży i po porodzie. Regularnie poszerza swoją wiedzę trenerską i podnosi kompetencje.

Zwolenniczka aktywnego stylu życia po prostu – nie tylko na sali treningowej. Fanka snowboard i letnich sportów wodnych ale również morsowania. Uwielbia zabawę ruchem.

W Body Beat prowadzi treningi funkcjonalne, HIIT, hamaki oraz treningi personalne. Mocno pilnuje techniki wykonywanych ćwiczeń, bezpieczeństwo trenujących jest dla niej najważniejsze.

Kocha naturę i poza salą treningową najczęściej spotkacie ją w lesie.

ALEKSANDRA KOŁAKOWSKA

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie ze specjalizacją fitness – nowoczesne formy gimnastyki, magister wychowania fizycznego. Uczestniczka wielu szkoleń i konwencji fitness. Podczas zajęć kładzie nacisk na poprawność wykonywania ćwiczeń oraz ich intensywność.

Największą satysfakcję sprawia jej zadowolenie uczestników zajęć. Ulubione zajęcia to sztangi, zdrowy kręgosłup oraz zajęcia choreograficzne i wzmacniające na stepie. 

WIOLA KRUPIŃSKA

Z wykształcenia prawniczka, a hobbystycznie biegaczka ultra (biegi długodystansowe) oraz OCR (biegi przeszkodowe) i WIELKA miłośniczka fitness. Instruktorka fitness z 10-letnim stażem, posiadająca uprawnienia Trenera Personalnego oraz Instruktora Kulturystyki.

Jej treningi charakteryzują się dużą intensywnością podczas, których jest kompanem pełnym energii i optymizmu. Na zajęciach nie tylko przekazuje wiedzę, ale również motywuje i zachęca do ciągłego podnoszenia poprzeczki. Potrafi pozytywnie wpłynąć na samopoczucie klubowiczów zmieniając ich tryb życia na zdrowszy.

Milena Maliszewska

Absolwentka studiów podyplomowych fizjoterapia w sporcie oraz instruktorka fitness i metody Pilates.

Przygodę ze sportem zaczęła jako kilkuletnie dziecko. Jeździectwo, kolarstwo górskie, fitness, siłownia… Inżynierski umysł i dusza sportowca. Zafascynowana różnorodnością form ruchu poznawanych na licznych warsztatach i szkoleniach. Dzięki temu może zabrać w sportową przygodę niemal każdego.

Zapalona kolarka szosowa, zimowa biegaczka, zawodniczka amatorskich wyścigów kolarskich.

Damian wac

Absolwent Akademii Sztuki Wojennej oraz były żołnierz Oddziału Specjalnego, który łączy pasję i zawodowe obowiązki. Trener Kickboxing, Kettlebell oraz Crossfit. Swoją wiedzę i doświadczenie czerpie ze szkoleń i zawodów w formule CrossFit oraz imprez o charakterze ekstremalnym.

marta kamosz

Certyfikowana przez Yoga Allience nauczycielka jogi RYT 200. Jej miłość to Vinyasa Joga, połączenie ruchu z oddechem, dzięki czemu odnajduje wewnętrzną równowagę. 

W praktyce jogi fascynuje ją świadomość ciała. Rozumienie własnych potrzeb i ograniczeń pomaga odczytywać sygnały, które wysyła ciało i odpowiednio na nie reagować. Tego właśnie chce nauczyć swoich podopiecznych. Odnalezienia komfortu w ciele i bycia w kontakcie ze sobą, swoim ciałem, sercem i głową. 

Z uczestnikami zajęć, krok po kroku, pracuje nad wzmocnieniem, stabilizacją i uelastycznieniem ciała, koncentrując się na technice wykonywania asan oraz świadomym oddechu.

Justyna Stefanik

Trenerka z 6 letnim stażem. Studentka akademii wychowania fizycznego w warszawie i czynna zawodniczka sportów sylwetkowych.

W swojej pracy zajmuje się głównie kobietami. Jej specjalizacją jest kształtowanie sylwetki i trening siłowy. Swoją wiedzę zdobywała na licznych kursach oraz szkoleniach. W pracy kieruje się cierpliwością i zrozumieniem.