TRENERZY BODY BEAT

Karolina Pawlikowska

Od dziecka związana ze sportem. Na początku sportowa podstawówka i liceum i wielka miłość do koszykówki oraz biegania. W 2010 roku zaczęła swoją przygodę trenerską i uzyskała tytuł Instruktora fitness. To, co sprawia jej ogromną frajdę,to modelowanie sylwetki, zwyczajów i świadomości sportowej. Motywuje innych do przekraczania granic i własnych słabości. Gdy uczestnicy po zakończonym treningu wychodzą z sali pełni emocji i uśmiechu… WOW ! Wie, że jest w odpowiednim miejscu i robi to, co kocha. Poza fitnessem, uwielbia sporty wodne, bieganie,spacery, naturę, zdrową kuchnię oraz niskokaloryczne słodkie przepisy, które można samemu zrobić w domu. Ulubione zajęcia to Trening Obwodowy, Zdrowy Kręgosłup i Sztangi.

Magdalena KAPICA

Ze sportem związana od wielu lat, trener personalny i instruktor fitness z przeszłością zawodniczki fitness sylwetkowego, certyfikowany instruktor TRX i Aerial Jogi. W 100% profesjonalistka, która stara się zarażać uczestników zajęć pozytywną energią i uśmiechem. Obecnie jest ogromną wielbicielką systemów podwieszanych TRX oraz wszelakich form treningu funkcjonalnego, pasją do których skutecznie dzieli się z innymi. Wciąż się rozwija i swoją wiedzę systematycznie pogłębia poprzez uczestnictwo w szkoleniach. Największą satysfakcję daje jej praca z ludźmi, dużo wymaga od uczestników zajęć stawiając za cel osiągnięcie najlepszych efektów.

Joanna Jucha

Nauczycielka Jogi i Pilatesu oraz aktorka w warszawskim teatrze Syrena.Połączenie Jogi i Pilatesu to dla niej idealny duet dwóch najzdrowszych systemów ćwiczeń. Ma macie skupia się na świadomej pracy ciała harmonijnie połączonej z oddechem. A wszystko po to by uspokoić umysł. Certyfikowany instruktor MP FIT SPORT ACADEMY Katarzyny Kuśnierz (2015 rok) . W trakcie Kursu Nauczycielskiego Jogi Integralnej. Praktykuje Jogę i Pilates od 7 lat, a od 3 lat prowadzi zajęcia.