Nowy wymiar treningu BODY BEAT SLOW

Pilates & more

„Każda chwila życia może być początkiem wielkich rzeczy ”.  Joseph Pilates

Witam Cię w moim miejscu. Nazywam się Edyta Rosa-Haftaniuk i chciałabym zabrać Cię dziś do swojego, nowego świata. Świata SLOW.

Kiedy w 2017 roku otwierałam pierwszy klub w Starych Babicach, nie sądziłam, że pozwoli mi to dojść do tego miejsca. Apetyt rósł w trakcie jedzenia i w 2021 roku powstał kolejny klub w Borzęcinie Dużym. Teraz Laski… Miejsce zupełnie inne.
Nie byłoby go, gdyby nie moi Klienci, Pracownicy, Ludzie, których mam wokół siebie, nie byłoby go gdyby nie ciężka praca, doświadczenia, sukcesy i potyczki, wzloty i upadki. Miejsce na studio w Laskach znalazłam dzięki jednej z moich Klientek i był to bodziec do dalszego działania, a w szczególności podjęcia tej bardzo kluczowej decyzji: otwarcia Body Beat Slow. Wiedziałam, że to wnętrze musi być inspirowane tym, co kocham, czyli moimi podróżami, szczególnie do Włoch i na Majorkę.
Stąd dobór kolorów, materiałów, roślin i dodatków. Nawet ekspres do kawy nie jest tu przypadkowy – w końcu miłość do Włoch zobowiązuje!

Body Beat SLOW

Dlaczego SLOW

Nasze motto to SLOW is better.
Bo „slow” jest coraz ważniejsze w naszym życiu… Wolniejsze życie…

Co to znaczy?

To zauważanie prostych rzeczy, delektowanie się obecną chwilą, odnajdywanie spokoju pośród chaosu. To świadoma, duchowa podróż, która łączy wdzięczność z harmonią rytmu natury, co prowadzi do bardziej świadomej egzystencji.

Ja i moje ciało.

Chciałam, żeby każdy kto przekroczy próg studio poczuł, że może nieco zwolnić, poczuć się choć przez godzinę trochę jak na urlopie, błogo i bezstresowo. Mam nadzieję, że to miejsce właśnie tak na Was podziała.

Skorzystaj z karnetu na 3 wejścia dla nowych klubowiczów!

Zajęcia w BB Slow

wybierz coś dla siebie

czym jest PILATES

Pilates jest połączeniem ćwiczeń izometrycznych i jogi. Liczy się tutaj jakość, precyzja i harmonia, a nie ilość powtórzeń wykonanych w pocie czoła. Jest to doskonała forma aktywności fizycznej – poprawia postawę ciała, pomaga zadbać o kręgosłup i wyrzeźbić smukłą sylwetkę. Podczas wykonywania ćwiczeń wzmacniane są zarówno mięśnie szkieletowe, jak i głębokie. Całe ciało zostaje zaangażowane do wykonania ruchu co w konsekwencji pozwala uniknąć przyszłych kontuzji.

Pilates oprócz ćwiczeń wzmacniających i uelastyczniających nasz kręgosłup, uczy również prawidłowego oddychania. W dużej mierze to właśnie prawidłowy oddech wpływa na obniżenie stresu, wzmacnia naszą odporność i zmniejsza ryzyko zachorowania na choroby przewlekłe.

W naszym studio Body Beat Slow znajdziecie szeroki wachlarz możliwości: pilates z małymi sprzętami na macie, na spine corrector i reformerze, hamaki oraz jogę. Możecie skorzystać z zajęć personalnych, półpersonalnych oraz w grupach 4 i 10 osobowych.

PILATES na spine corrector

Spine Corrector – niewielki sprzęt o wielkich możliwościach. Jest to krzywa platforma z dwoma uchwytami po bokach, umożliwiająca różnorodne ćwiczenia na różnych poziomach trudności. Pilates z zastosowaniem Spine Corrector może dostarczyć dodatkowych wyzwań dla mięśni, zwłaszcza tych związanych z korpusem i kręgosłupem. Jak sama nazwa wskazuje, pracujemy tutaj nad postawą ciała, przywracając mobilność kręgosłupa, oraz jego naturalne krzywizny, wzmacniamy mięśnie głębokie oraz rozciągamy te, które są pospinane. Jeśli chcesz poprawić sylwetkę, wzmocnić mięśnie głębokie, otworzyć klatkę i odciążyć plecy, te zajęcia są właśnie dla Ciebie.

PILATES na reformerze

Reformer to ruchoma platforma z przesuwnym wózkiem, który porusza się po szynie. Sprzęt ten jest wyposażony w sprężyny i uchwyty, umożliwiające różnorodne ćwiczenia, których celem jest wzmocnienie mięśni, poprawa elastyczności, równowagi i kontroli ruchu. Ćwiczenia na reformerze mogą być dostosowane do różnych poziomów umiejętności, co czyni go odpowiednim zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych uczestników

PILATES na macie

Opiera się na ćwiczeniach z zastosowaniem specjalnych drobnych sprzętów pozwalających na wykonywanie i kontrolę ruchów. Pilates na macie to forma ćwiczeń, która skupia się na wzmocnieniu mięśni core, poprawie postawy, stabilności i elastyczności. To kompleksowy trening, który angażuje wiele grup mięśniowych – brzucha, miednicy, grzbietu czy mięśni oddechowych, tak ważnych w tej formie zajęć.

zajęcia w HAMAKACH

Zajęcia w hamakach to forma aktywności fizycznej, która wykorzystuje specjalne hamaki – zaprojektowane elastyczne tkaniny, które są przymocowane do sufitu –  do wykonywania różnorodnych ćwiczeń. Wiele zajęć w hamakach opiera się na tradycyjnych pozycjach jogi. Ćwiczenia te obejmują aspekty równowagi, co angażuje różne grupy mięśni, zwłaszcza mięśnie stabilizujące, elastyczności i wzmocnienia. Zajęcia w hamakach zawierają również elementy treningu siłowego, gdzie uczestnicy używają hamaka jako narzędzia wspomagającego ćwiczenia i pracę mięśni. Ponadto, nasze zajęcia kończą się relaksacją, w której uczestnicy unosząc się w hamaku pozwalają sobie na chwilę  zapomnienia, co zwiększa wrażenie odprężenia i relaksu. Hamaki łączą więc ze sobą wiele form treningowych, w nowym, zaawansowanym stylu.

JOGA

Joga jest szeroko praktykowana na całym świecie i przyjmuje różne formy, ale jej główne cele obejmują rozwój ciała, umysłu i ducha. W trakcie zajęć wykonywane są asany, czyli pozycje ciała które pomagają wzmocnić, rozciągnąć i zrównoważyć ciało i jego mięśnie. Asany obejmują zarówno pozycje siedzące, stojące, jak i odwrócone. W trakcie praktyki jogi, istnieje wiele pozycji wymagających utrzymania równowagi i stabilności. To angażuje mięśnie stabilizujące w różnych obszarach ciała, w tym w stawach biodrowych, kolanach i stawach skokowych. Innym elementem treningu jest pranajama co oznacza kontrolę oddechu. Poprzez świadome oddychanie, ćwiczący może uspokoić umysł, zwiększyć energię i poprawić ogólną świadomość. Ponadto, joga poprawia elastyczność mięśni poprzez rozciąganie, co może pomóc w zapobieganiu kontuzjom, zwiększać zakres ruchu i poprawiać ogólną sprawność ruchową. Regularna praktyka jogi może dostosowywać się do różnych poziomów zaawansowania i kondycji fizycznej, umożliwiając każdemu znalezienie korzyści dla swojego ciała i umysłu.

Sprawdź kiedy odbywają się zajęcia

BODY BEAT SLOW

Lokalizacja

Adres ul.3 Maja 65, 05-080 Laski
Tel: (+48) 882 020 190 pn. – pt. 8-17
Tel: (+48) 668 692 294 pn. – pt. 17-21, sb. – nd. 8-11

Wypróbuj Nas Bez ryzyka pierwsze zajęcia są

GRATIS !