O MNIE

Mam na imię Edyta i jestem założycielką Body Beat – butikowego studia treningu funkcjonalnego i fitness dla kobiet w Starych Babicach, koło Warszawy.

Moja przygoda z fitnessem rozpoczęła się na warszawskim AWF-ie w 2000 roku. Przez wiele lat byłam związana z kilkoma stołecznymi klubami, w których pracowałam jako instruktor. Już wtedy myślałam o własnym klubie fitness.

Potem, na jakiś czas zniknęłam z fitnessowego świata. Prywatnie, to był dla mnie ważny okres, bo wtedy właśnie zostałam mamą Julki i Laurki. To był również czas, kiedy podjęłam się prowadzenia firmy dystrybuującej zabawki i akcesoria dla dzieci. Rozwijanie marki produktów dla najmłodszych było doskonałą okazją do poznania biznesowego abecadła i odkrywania, jak spełniać oczekiwania klientów.

Sport nieustannie zajmował ważne miejsce w moim życiu. Któregoś dnia trafiłam na zajęcia do Crossfit Ursus. Tam trenowałam co prawda po drugiej stronie, jako uczestnik zajęć.
Jednak właśnie wtedy utwierdziłam się w przekonaniu, że prowadzenie treningów jest tym, co potrafię robić naprawdę dobrze i z ogromnym zaangażowaniem, ponadto oprócz tradycyjnego fitnessu postanowiłam zająć się treningiem funkcjonalnym.

Dzisiaj wracam ze zdwojona siłą i determinacją. Spełniam swoje marzenie i zapraszam Cię do mojego studia dla kobiet w Starych Babicach. Body Beat powstało z potrzeby kobiecego serca. To miejsce, w którym dziewczyny, panie, seniorki ćwiczą w swoim rytmie, rytmie własnego ciała, rytmie, który wyznacza im serce.

Niezależnie od tego, czy trenujesz już regularnie, zaczynasz ćwiczyć czy też dopiero myślisz, żeby pójść do fitness klubu. Bez względu na figurę i rozmiar jaki posiadasz, chcę, żebyś czuła się tutaj swobodnie i komfortowo. Wierzę, że treningi, w Body Beat będą dla Ciebie czasem dobrego, ale przede wszystkim zdrowego i bezpiecznego wysiłku.

Chciałabym, żebyś za każdym razem wychodziła stąd z uśmiechem i poczuciem wielkiej satysfakcji. Wiem, jak ważne jest dla kobiety, aby zadbać o siebie, zdobyć nowe siły i energię do realizacji zawodowych obowiązków czy opieki nad dziećmi, ale również to, by poczuć się atrakcyjną i pewną siebie.

Bezpieczeństwo podopiecznych stawiam na pierwszym miejscu. Wiem, jak ważne jest nieustanne doskonalenie i pogłębianie wiedzy, dlatego regularnie się szkolę i poznaję najnowsze trendy fitness czy istotne badania związane z prowadzeniem treningów.  

Wśród wielu ukończonych przeze mnie szkoleń znalazły się m.in. te z zakresu anatomii, treningu funkcjonalnego, wzmacniania i mobilności.

Wszystko po to, abyś w moim studiu była pod jak najlepszą opieką. 

Body Beat działa w rytmie kobiecego serca. Dla każdej kobiety/For every woman

Edyta Rosa – Haftaniuk