O MNIE

Mam na imię Edyta i jestem założycielką Body Beat – butikowego studia treningu funkcjonalnego w Starych Babicach, Bożęcinie Dużym i Laskach, pod Warszawą.

Moja przygoda ze sportem rozpoczęła się na warszawskim AWF-ie w 2000 roku. Przez wiele lat byłam związana z kilkoma stołecznymi klubami, w których pracowałam jako trener. Już wtedy myślałam o własnym klubie.

Potem, na jakiś czas zniknęłam ze sportowego świata. Prywatnie, to był dla mnie ważny okres, bo wtedy właśnie zostałam mamą Julki i Laurki. To był również czas, kiedy podjęłam się prowadzenia firmy dystrybuującej zabawki i akcesoria dla dzieci. Rozwijanie marki produktów dla najmłodszych było doskonałą okazją do poznania biznesowego abecadła i odkrywania, jak spełniać oczekiwania klientów.

Sport nieustannie zajmował ważne miejsce w moim życiu. Któregoś dnia trafiłam na zajęcia do Crossfit Ursus. Tam trenowałam co prawda po drugiej stronie, jako uczestnik zajęć. Jednak właśnie wtedy utwierdziłam się w przekonaniu, że prowadzenie zajęć sportowych jest tym, co potrafię robić naprawdę dobrze i z ogromnym zaangażowaniem, ponadto oprócz tradycyjnego fitnessu postanowiłam zająć się treningiem funkcjonalnym.

Po dość intensywnym okresie poświęconym szkoleniom, wróciłam ze zdwojoną siłą i determinacją. Spełniłam swoje marzenie i otworzyłam butikowy klub w Starych Babicach.

Body Beat powstało z potrzeby kobiecego serca i na początku było to miejsce dedykowane tylko kobietom. Chciałam zachęcić w gminie Stare Babice jak najwięcej kobiet, dziewczyn, seniorek do ruszania się, do tego, by być przede wszystkim zdrową i sprawną. 

Po ponad roku działalności, poszerzyłam ofertę klubu o zajęcia sportowe również dla mężczyzn. W myśl oczywiście tej samej idei, by ćwiczyć dla sprawności, a efekty któregoś dnia będą widoczne.

W 2021 roku powstał kolejny klub w Borzęcinie Dużym. W roku 2023 otworzyłam następne studio w Laskach pod nazwą Body Beat Slow. Chciałam, żeby każdy kto przekroczy próg tego studio poczuł, że może nieco zwolnić, choć przez godzinę żeby było trochę jak na urlopie, błogo i bezstresowo.

Niezależnie od tego, czy trenujesz już regularnie, zaczynasz ćwiczyć czy też dopiero myślisz, żeby pójść do fitness klubu. Bez względu na figurę, sylwetkę i rozmiar jaki posiadasz, chcę, żebyś czuł/czuła się tutaj swobodnie i komfortowo. Wierzę, że treningi w Body Beat będą dla Ciebie czasem dobrego, ale przede wszystkim zdrowego i bezpiecznego wysiłku.

Chciałabym, żebyś za każdym razem wychodził/wychodziła stąd z poczuciem wielkiej satysfakcji. Wiem, jak ważne jest, aby zadbać o siebie, o swoje ciało, zdobyć nowe siły i energię do realizacji zawodowych obowiązków, opieki nad dziećmi, umiejętność radzenia sobie ze stresem, ale również po to, by poczuć się atrakcyjnym i pewnym  siebie człowiekiem.

Bezpieczeństwo podopiecznych stawiam na pierwszym miejscu. Wiem, jak ważne jest nieustanne doskonalenie i pogłębianie wiedzy, dlatego regularnie się szkolę i poznaję najnowsze trendy fitness czy istotne badania związane z prowadzeniem zajęć sportowych.

Wszystko po to, abyś w moim studiu był/była pod jak najlepszą opieką. 

Edyta Rosa – Haftaniuk