O BODY BEAT

Kim jesteśmy? 

Body Beat to butikowe studio treningu funkcjonalnego. Prowadzimy zorganizowane zajęcia sportowe.  

Tutaj liczysz się Ty i Twoje cele. 

Dlaczego to miejsce jest dla Ciebie?

Nasze studio jest dedykowane każdemu. Niezależnie od tego czy trenujesz regularnie, czy zaczynasz ćwiczyć, nasze treningi są dostosowane do Twoich możliwości, do każdego podchodzimy bardzo indywidualnie.
Zajęcia sportowe w Body Beat to nie tylko gwarantowany wysiłek fizyczny, ale również doskonała zabawa. Jeśli myślisz o wzmocnieniu odporności, poprawie kondycji, lepszym samopoczuciu lub zgubieniu zbędnych kilogramów, to przyjdź do nas, my Ci w tym pomożemy.

Body Beat to miejsce, w którym zajęcia prowadzone są w zorganizowanych, grupach, u nas masz zawsze zagwarantowaną opiekę trenera. U nas panuje rodzinna atmosfera i nie jesteś osobą anonimową.

Najważniejsze zalety Body Beat?

  1. Dzięki naszym zajęciom usprawnisz swoje ciało, powrócisz do formy, wymodelujesz sylwetkę, poczujesz się dobrze w swoim ciele. 
  2. Oferujemy szeroki wachlarz zajęć sportowych takich jak trening funkcjonalny, HIIT, cross trening, trx, trening obwodowy, dwubój, sztangi, zdrowy kręgosłup, mobility, jogę pilates, tak, abyś mógł znaleźć coś dla siebie.
  3. Stała opieka instruktora gwarantuje prawidłowe wykonywanie ćwiczeń i ich efektywność.
  4. Jesteśmy blisko Twojego domu – nie musisz marnować czasu na dojazd i powrót do klubu. Mieścimy się tuż za rogiem! Dołącz do nas !

NASZA MISJA

Naszą misją jest kreowanie społeczności ludzi zdrowych, aktywnych fizycznie i szczęśliwych. Wierzymy, że poprzez pracę nad swoim ciałem i duchem stajemy się lepsi.

W Body Beat zadbamy o Twoje zdrowie i pozytywne nastawienie.

Drzwi naszego klubu są otwarte dla każdego z Was.
Dzięki indywidualnemu podejściu oraz innowacyjnym rozwiązaniom systemowym dostęp do ćwiczeń szytych na miarę masz na wyciągnięcie ręki, dasz się wciągnąć?

Zapraszam serdecznie:)

Edyta Rosa-Haftaniuk